';

Pre firmy

Sme mladá rýchlo-rozvíjajúca sa firma, založená v začiatkoch ako SZČO v roku 2015. Odvtedy sme sa vypracovali vďaka nášmu zodpovednému prístupu, kvalitou služieb a pozitívnym referenciám. Aktuálne vystupujeme pod názvom TRAGO s.r.o. a k prepravným službám sme pridali aj colno-deklaračné služby, vďaka ktorým Vám vieme poskytnúť kompletný servis pri preprave z/do Veľkej Británie.

Ponúkame pravidelné spojenie so severozápadnou Európou, špecializujeme sa na Anglicko (Wales aj Škótsko) a štáty po našej trase severná časť Francúzska, Belgicko, Holandsko, Luxembursko, Nemecko, Rakúsko a Česko.

Zameriavame sa na prepravu malých zásielok do 1.2t, no vieme Vám zabezpečiť aj prepravu kamiónom o hmotnosti tovaru 24t s objemom 100m³, prípadne leteckú, či námornú prepravu do celého sveta.

Naše vozidlá:
– 4x Fiat Ducato L4H3, skriňa, 17m³, nosnosť 1.2t, rozmery nákladného priestoru: dĺžka 4,07m, šírka 1,87m, výška 2,1m (výška dverí 1,9m), počet euro paliet: 5
– 1x Iveco Daily, plachta, 25m³, nosnosť 1t, rozmery nákladného priestoru: dĺžka 4,85m, šírka 2,25m, výška 2,3m, počet euro paliet: 10

Pri využívaní našich prepravných služieb budete mať možnosť sledovať Vašu zásielku počas celej doby trvania prepravy. V každom vozidle sa nachádza GPS lokátor, ku ktorému Vám umožníme prístup.

Poistenie zodpovednosti za tovar počas prepravy do hodnoty 20 000€ poskytujeme automaticky v cene prepravy.

Navyše ako bonus Vám vieme poskytnúť aj miesto pre uskladnenie tovaru v našom sklade v Banskej Bystrici, prípadne v Londýne.

Vozový park obmieňame každé 2 až 3 roky, v závislosti od potreby a stavu vozidiel.

Čo Vám vieme ponúknuť?

 1. Preprava malých zásielok na trase SR-ČR-D-NL-B-GB a späť
 2. Expresná preprava zásielok na trase SR-ČR-D-NL-B-GB a späť
 3. Expresná preprava v rámci Slovenska a celej Európy
 4. Preprava živých zvierat (domáce zvieratá a iné malé cicavce) na trase SR-ČR-D-NL-B-GB a späť
 5. Preprava vozidiel a stavebných strojov na trase SR-ČR-D-NL-B-GB a späť
 6. Prepravné služby pre e-shopy, výrobné firmy a iné spoločnosti
 7. Komplexné colno-deklaračné služby medzi EU-GB (EU export/import + GB export/import)
 8. Colno deklaračné služby (EU export/import)
 9. Skladovanie
 1. Ponúkame prepravu malých zásielok ekonomickým spôsobom formou zberu. Počas prepravy zásielku neprekladáme v logistických skladoch. Snažíme sa zásielku neprekladať a prepravu zrealizovať rovnakým vozidlo počas celej prepravy. Vo výnimočných prípadoch zásielku preložíme medzi našimi vozidlami aby sme zrýchlili proces prepravy a udržali náklady čo najnižšie. Zbery zásielok robíme každý druhý týždeň a samotná preprava následne trvá 2-5 dní (záleží na konkrétnej vzdialenosti).
 2. Ak je Vašou prioritou rýchlosť prepravy, radi Vám pomôžeme s doručením zásielky do požadovanej destinácie po našej trase za priateľské ceny a v čo najkratší čas. Preprava je bez prekládok.
 3. Preprava urgentných listových zásielok, malých balíkov alebo paletového tovaru do hmotnosti 1,2t bez prekládok kdekoľvek v rámci Slovenska alebo geografickej EURÓPY.
 4. Preprava domácich zvierat (ceny začínajú od 200 €) alebo malých spoločenských zvierat (ceny začínajú od 100 €) našimi vozidlami, ktoré máme špeciálne upravené a schválené ŠVPSSR v rámci EÚ a GB.
 5. Preprava vozidiel do 2,5t v rámci Slovenska a EÚ. Preprava sa realizuje autoprepravníkom s navijákom.
 6. Máme otvorené dvere pre nové spolupráce.
 7. Kompletné zabezpečenie colno-deklaračných služieb pri preprave tovaru z/do Veľkej Británie od 70 €. Počas prepravy vyriešime všetky potrebné dokumenty súvisiace s prepravou ako napr. importné preclenie, GMR, prioritné vyzdvihnutie Tranzitného dokumentu na colnici v GB, Border Pass, atď. Zaclenie/vyclenie tovaru v GB prostredníctvom nášho partnera do dvoch hodín od prijatia dokumentov. Priame zastupovanie v colnom konaní na Slovensku.
  Disponujeme vlastným poistením na Tranzit. Colný sklad pre uskladnenie tovaru máme k dispozícii v Banskej Bystrici.
 8. EU export/ EU import kdekoľvek zo/do sveta od 20€.
 9. Disponujeme skladovým priestorom (aj colným skladom) na Slovensku v Banskej Bystrici a vo Veľkej Británii v Londýne. Ceny za uskladnenie poskytneme individuálne na základe objemu tovaru a dĺžky uskladnenia.
Image icon

Potrebujete poradiť?

Sme tu pre Vás! info@trago.sk

SK +421 911 545 001
UK +44 7746 116 451
info@trago.sk
Pracovná doba:
Po - Pia 9.00 - 17.00 hod.